Wszystkie bestsellery
  • Płatności

    Płatności
  • Przelewy24

    Przelewy24
  • Paypal

    Paypal

TESTER STEROWNIKÓW HYDRAULICZNYCH

GT 01.100
Kinergo

Maszyna do testowania sterowników hydraulicznych VBTM-K przeznaczona jest do testowania i diagnostyki sterowników hydraulicznych (VB) automatycznej skrzyni biegów.

179 999,00 zł
146 340,65 zł Netto
Brutto
Ilość
Prosimy o kontakt w celu zamówienia

Opis

Maszyna do testowania sterowników hydraulicznych VBTM-K przeznaczona jest do testowania i diagnostyki sterowników hydraulicznych (VB) automatycznej skrzyni biegów.

Maszyna ta emuluje działanie automatycznej skrzyni biegów za pomocą sterownika elektronicznego i dostarcza napięcie do elektrozaworów sterownika hydraulicznego, zgodnie z zalecanymi programami zmiany biegów. Następnie z każdego kanału pobierane są odczyty ciśnienia wylotowego, tworzone są wykresy przedstawiające odchylenie ciśnienia badanego VB od wzorca (nowego VB). Proces testowania jest przeprowadzany z płynem roboczym ATF podgrzanym do temperatur roboczych i przy różnych ciśnieniach wlotowych. Eliminuje to błąd, który występuje, gdy lepkość ATF zmienia się w różnych temperaturach. Wykresy z nowymi testami VB są wstępnie ładowane do powłoki oprogramowania.

Wykresy z nowymi testami VB są wstępnie ładowane do powłoki oprogramowania.

Kolejność prac:

1. Korpus zaworu umieszczany jest na płycie testowej; czujniki są podłączone do kanałów wyjściowych i operator rozpoczyna pierwszy test (pełny cykl pracy automatycznej skrzyni biegów).

2. Zestaw testów powtarza się dla różnych wartości ciśnienia wlotowego.

3. Po zakończeniu testowania na ekranie wyświetlany jest wykres z wynikiem testu.

Uwaga: stanowisko diagnostyczne VBTM-K wytwarza określony algorytm, który musi wykonać sterownik hydrauliczny. Jednocześnie stanowisko diagnostyczne VBTM-K może naśladować pracę niektórych zespołów sterownika hydraulicznego w ekstremalnych trybach, sprawdzając je pod kątem niezawodności i braku awarii, „test wytrzymałościowy”. Czujniki ciśnienia są instalowane na wyjściowych przewodach olejowych wychodzących z korpusu zaworu, które dokonują odczytów w każdej jednostce czasu.

Dane techniczne:

Pobór mocy kW 7,2
Waga netto kg 380
Wymiary (L,W,H) mm 1250 x 850 x 1500
Napięcie  V 380
Szczegóły produktu
GT 01.100

Specyficzne kody

Zobacz także

Indeks: 70115

Marka: Kinergo

PŁYTA KALIBRACYJNA SOLENOIDÓW AW55-50SN

Płyta kalibracyjna 70115 służy do podłączenia adapterów solenoidów 60114 z wiązką zasilającą 60114C/H służących do podłączenia solenoidów Jatco, Nissan, Aisin-Warner w celu wyregulowania ich zakresu pracy.

Cena 3 499,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt w celu zamówienia
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 20125-0010-99

Marka: Rowe

OLEJ SILNIKOWY ROWE HIGHTEC MULTI SYNT DPF SAE 5W-30 1L

Racjonalizatorski olej silnikowy klasy premium wykonany w oparciu o technologię syntezy HC, przeznaczony do silników z zapłonem iskrowym i silników wysokoprężnych samochodów osobowych wyposażonych lub niewyposażonych w mechanizm turbodoładowania włącznie z filtrem cząstek sadzy. Swój wysoki poziom wydajności produkt zawdzięcza zastosowaniu najwyższej...

Cena 71,04 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 20125-0600-99

Marka: Rowe

OLEJ SILNIKOWY ROWE HIGHTEC MULTI SYNT DPF SAE 5W-30 60L

HIGHTEC MULTI SYNT DPF SAE 5W-30 Racjonalizatorski olej silnikowy klasy premium wykonany w oparciu o technologię syntezy HC, przeznaczony do silników z zapłonem iskrowym i silników wysokoprężnych samochodów osobowych wyposażonych lub niewyposażonych w mechanizm turbodoładowania włącznie z filtrem cząstek sadzy. Swój wysoki poziom wydajności produkt...

Cena 1 571,26 zł
Więcej
Prosimy o kontakt w celu zamówienia